Jak ke mně přišly duhové pohádky ...

22. května 2011 v 22:08 | Judita Procházková |  PŘÍBĚHY
Judita Procházková vydala duhové pohádky. Zatím v malém nákladu. Svou úvodní nám na pohádkový blog věnuje. Její cestu k duhovým pohádkám nebo spíše cestu duhových pohádek k ní si můžete v tomto článku přečíst přímo od ní. Níže je i kontakt, kde knihu seženete.


Pohádky O Andílkovi, který spadl do duhové marmelády "přišly" náhodou. V prosinci jsem pracovala na bakalářské práci a místo ní jsem napsala první, úvodní pohádku. A další pak přicházely v rychlém sledu, takže všech 8 příběhů jsem v únoru následujícího roku představila přátelům. Ti pak pohádky začali šířit emailem mezi další, až se dostaly i k Rudovi Krautschneiderovi - mořeplavci a dobrodruhovi života, který je za finanční pomoci mých přátel vydal ve svém nakladatelství. Vloni v listopadu jsem se rozhodla udělat ještě dotisk a tak je na světě dalších 1000 kousků.

A o čem pohádky vlastně jsou?
Jsou o Andílkovi, který to neměl ze začátku úplně jednoduché; jsou o barvách, ne-obyčejných věcech života a přírody. Je tu příběh ohně, o pomerančích, o sluníčku, kapičce vody, kamínku ze Šumavy.. A protože každý z nás vidí svět v jiných barvách, jsou tu černobílé obrázky/omalovánky a vždy jedna čistá stránka na Vaše vlastní tvoření.
Jak bylo vysloveno - jsou to příběhy, které jsou pozitivní a nenajde se tu záporný hrdina. Nosí radost a pohlazení..
Ruda Krautschneider v doslovu knížky napsal:
"Pohádka o Andílkovi, který spadl do duhové marmelády je prvotinou Judity Procházkové. Z její pohádky čiší potřeba dávat. I já jsem si namazal krajíc tou duhovou marmeládou. Voněla květy, travinami a s chutí jsem ten marmeládový krajíc snědl. Věřím, že i moje životní barvy se tím vyjasnily. Konečně chápu, co je to duha i červánky. Hlavně věřím tomu, co čtu…"


Jestli to tak opravdu je, musíte ale zjistit sami. Je tu pro Vás k dispozici úvodní pohádka, tak to můžete posoudit. :-) Ať udělají radost...

Pokud byste o knížku měli zájem, stačí se ozvat.

Knížka obsahuje celkem 8 příběhů o Duhovém Andílkovi.
Má 90 stran menšího formátu na křídovém papíře a 10 omalovánek.
Cena je 90,- + poštovné 50,-
(po Praze je možné osobní dodání).

KONTAKT: Judita Procházková - ju-kurzy@seznam.cz, 608 412 202

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama